In Rugă 26 octombrie 2007, 05:57 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Directorul Casei de Cultură „George Suru“ din oraşul de pe Timiş, Ioan Cojocariu susţinea că Ansamblul de Cântece şi Dansuri „Doina Banatului“ a încântat cetăţenii cu un program artistic în centrul localităţii. 0