In Circulaţie întreruptă 25 octombrie 2007, 05:02 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Astfel circulaţia se va face pe căi ocolitoare. Această măsură a fost luată pentru buna desfăşurare a ultimelor două etape din cadrul Campionatului Naţional de Automobilism Viteză în Coastă al României.Camelia Giuca 0