In Bilanţ 28 octombrie 2007, 04:47 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email A fost controlată activitatea mai multor instituţii ale administraţiei locale. Comisia a apreciat pozitiv activitatea acestor instituţii iar unele dintre acestea chiar au fost felicitate.Ionel Ivaşcu 0