Aşadar, începând cu data de 29 octombrie 2007, clasele din învăţământul primar şi grupele din învăţământul preşcolar sunt în vacanţă.
Micuţii vor reveni în bănci abia peste o săptămână de zile, mai exact în data de 4 noiembrie 2007.
Până atunci ei se vor odihni şi… îşi vor face temele pe care le au pentru perioada de vacanţă. Le dorim vacanţă plăcută!
Anca Preda
