“Sperăm să jucăm aşa cum am făcut-o în prima repriză cu Dinamo şi atunci cu siguranţă vom obţine un rezultat bun. Steaua are nevoie de victorie şi s-ar putea să se arunce în atac şi să lase spaţii libere de care va trebui să profităm”, a declarat antrenorul Nicolo Napoli.
“Ne vom pregăti bine să-i blocăm, ştim că sunt puternici la faze fixe, ştim că au jucători foarte buni, dar eu zic că va fi un meci plăcut”,a spus şi portarul Bornescu.
