In Juniorii A şi B, pe „Arsenal“ 20 septembrie 2007, 02:57 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Din discuţiile purtate cu Ovidiu Telescu, am reţinut că partidele se vor disputa pe terenul „Arsenal“, fiindcă suprafaţa de joc, din Valea Domanului, urmează să fie reabilitată. 0