In Fără nici un punct 24 septembrie 2007, 01:46 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email După două etape, handbalistele reşiţene nu au acumulat nici un punct, jucând un singur meci, în deplasare (21-27, la Mureşul Tg. Mureş). Marius Moraru 0