In Coadă la ghişee 24 septembrie 2007, 09:38 AM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Aşa a fost şi luni şi, după cum spunea cineva de la personal, va fi încă două-trei zile. S.T. 0