CARANSEBEȘ – La finalul săptămânii trecute, cei mai mici atleți de la CSM Caransebeș au alergat la două competiții unde au reușit să obțină rezultate bune!

La Brașov Running Festival, ce a avut loc pe 9 septembrie, Grozescu Alexandru, în proba de 3 km, s-a clasat pe locul 7, Buta Giulia Aniela, în proba de 800 m, a fost pe locul 2, Fiat Ariana, în proba de 800 m, a fost pe 3, iar Suha Hannah Elizabeth, în proba de 1200 m, s-a clasat, de asemenea, pe locul 3.

La o altă competiție, Gugulan MTB & RUN Caransebeș, organizată pe 10 septembrie, Grozescu Alexandru a fost pe locul 2, Buta Giulia Aniela a fost pe locul 1, Fiat Ariana s-a clasat pe locul 2, Suha Hannah Elizabeth a fost pe 3, Ifrim Nikolas a fost pe 2, Ifrim Andrei a fost primul, iar Dragomir Elsa s-a clasat pe 4. Micii sportivi sunt antrenați de Călin Dragomir.