In A intrat sub remorcă! 25 septembrie 2007, 09:08 AM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Şoferiţa a fost transportată la spital, iar agenţii de circulaţie au rămas să cerceteze incidentul. Au aflat cu stupoare… că tractoristul nici măcar nu avea carnet. 0