In Ceremonie de predare-primire 28 octombrie 2007, 12:10 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email În cadrul festivităţii, actualul comandant, maiorul Jeno Nagy va preda comanda locotenentului colonel Grigore Păşcuţă. La ceremonie vor participa reprezentanţi ai conducerii armatelor ungare şi române.I.C. 0