In In tribuna 28 octombrie 2007, 04:05 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Zece suporteri Conducătorii de la „Poli” Iaşi au pus la dispoziţia suporterilor un autocar pentru deplasarea la Arad.Dragostea faţă de clubul moldav a părut destul de redusă, căci doar vreo zece fani au venit la joc.L.S. 0