In Un reşiţean la „mondiale“ 29 octombrie 2007, 05:21 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Astfel, a fost cooptat în Lotul României de box pentru C.M. de juniori, din luna mai 2008. Drept urmare, elevul antrenorului George Radu este aşteptat vineri, 2 noiembrie a.c., în cantonamentul de la Mangalia.Marius Moraru 0