In Turul României, pe un picior 7 octombrie 2007, 04:39 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Ioan Anghel Ardelean a ajuns şi la Reşiţa, vinerea trecută, unde a fost întâmpinat de un grup de tineri peledişti, în frunte cu preşedintele TLD, Andrei Turcu, şi vicepreşedintele Alina Fibişan. Oana Copocean 0