REȘIȚA – În primul meci amical din acest an, rosso-nerii s-au deplasat la Timişoara unde au pierdut clar în fața echipei de primă ligă SCM Politehnica, scor 26-43, la pauză 11-24!

Tag

REȘIȚA – În primul meci amical din acest an, rosso-nerii s-au deplasat la Timişoara unde au pierdut clar în fața echipei de primă ligă SCM Politehnica, scor 26-43, la pauză 11-24!
REȘIȚA – Echipa de handbal CSM Reșița ar fi trebuit să înceapă play-off-ul campionatului pe 22 ianuarie, dar rosso-nerii vor juca primul meci oficial din 2022 la începutul lunii februarie!