In Şi bătrânii zâmbesc 5 octombrie 2007, 03:46 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email În vizită la ei merg elevi de la şcolile reşiţene şi oameni de bine care reuşesc să îi facă să zâmbească mereu. Anca Preda 0