In Reşiţenii, la start 27 septembrie 2007, 04:57 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email În compania C.S.Ş. Drobeta Tr. Severin, de la ora 9.30, respectiv Unirea Sânnicolau Mare, de la ora 16.00. Apoi, sâmbătă, 29 septembrie a.c., de la ora 12.30: „Traian Vuia“ – L.P.S. Banatul Timişoara. 0