In Protopop nou la Reşiţa 4 octombrie 2007, 05:59 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Slujba de înscăunare a fost oficiată de PSS Lucian, Episcopul Caransebeşului. Mianda Mladin 0