Caraş-Severin, Romania

„Aş fi vrut să jucăm mai bine, mai spectaculos, dar nu a ieşit. Sunt bucuros de victorie şi consider că obiectivul a fost atins. Îi felicit pe băieţi pentru dăruire, deşi nu au mai avut un elan prea mare după ce am marcat. E bine, însă, şi aşa.”

L.S.