In Expoziţie „Noul Beijing, o nouă Olimpiadă“ 3 octombrie 2007, 05:25 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Expoziţia va fi deschisă la Muzeul Banatului Montan din Reşiţa, vernisajul fiind programat cu începere de la ora 16.30, ne-a informat prof. Liliana Dacica, directorul D.J.S. Caraş-Severin, şi va cuprinde 80 de tablouri cu imagini foto. Marius Moraru 0