In Călcat de căruţă 19 octombrie 2007, 04:16 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email În urma accidentului Lazăr S. a fost internat la Spitalul Judeţean din Reşiţa cu diagnosticul „traumatism toracic, volet costal“, dar starea lui agravându-se a fost ulterior transferat la Spitalul Judeţean din Timişoara. Camelia Giuca 0