REŞIŢA – După o serie de hotărâri trecute prin Consiliul Judeţean, selecţii şi alte proceduri, de azi operatorul de apă are Consiliu de Administraţie. Astfel, din organismul de conducere fac parte: Diana Panduru, Iulian Georgevici, Vladimir David, Solomia Andreş, Mihai Chelbea, Mihai Trifunescu şi Ionel Tuță.
Cel mai probabil, săptămâna viitoare, noul Consiliul de Administraţie urmează a se întruni pentru a îndeplini procedurile legale de constituire.
