In Campanie 31 octombrie 2007, 05:15 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Campania a culminat cu Săptămâna Europeană pentru Securitate şi Sănătate în Muncă, organizată în perioada 22 – 26 octombrie 2007 la Craiova. 0