In Pe picior de protest 20 septembrie 2007, 04:01 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Se pare că la ora actuală nu există nici măcar un contract colectiv de muncă încheiat la nivel de ramură. „Lipsa acestui contract ne dă dreptul să organizăm acţiuni de protest în orice moment“, a adăugat Croitoru. 0