In Deschiderea anului universitar 30 septembrie 2007, 05:19 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email La Caransebeş, studenţii de la secţiile „Teologie Ortodoxă-Istorie“ şi „Ingineria lemnului“, afiliate universităţii, sunt invitaţi să participe la festivitate începând cu ora 12.00. 0