In Viteză oprită în copac 12 octombrie 2007, 12:58 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Datorită neadaptării vitezei la condiţiile meteo, un autoturism Dacia Nova s-a izbit de un copac, două persoane ajungând în stare gravă la Spitalul Judeţean Reşiţa. Camelia Giuca 0