CARAȘ-SEVERIN – În Consiliul de Administrație (CA) al Spitalului Județean Reșița , în care predomină liberalii, s-a decis: Alina Stancovici rămâne manager! Iar „soarta spitalului este în continuare care a fost“, după cum constata cu dezamăgire Paul Purea, președintele CA!

Tag