CARAȘ-SEVERIN – Două accidente cu victime s-au produs în ultimele ore pe drumurile județului. Unul dintre ele la ieșirea din Lupac, spre Oravița, o persoană fiind rănită, iar altul pe DN 6, la Domașnea, între un tir și un autoturism, în cazul căruia o persoană este încarcerată. La cel de-al doilea incident a intervenit Detașamentul Caransebeș al ISU „Semenic“.
Conducătorul auto, o femeie de 51 de ani dn Mehedinți, a decedat.
