In Deschiderea anului universitar 12 octombrie 2007, 06:23 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Centrul funcţionează în incinta Liceului „Traian Vuia“, în baza colaborării între cele două instituţii de învăţământ, din anul universitar 2005-2006. Oana Copocean 0