REŞIŢA – Deși s-a vehiculat faptul că greva Gărzii de Mediu a fost suspendată în urma unor negocieri, în județ aceasta continuă. Angajații comisariatului Caraș-Severin al Gărzii de Mediu au demarat miercuri grevă generală pe termen nelimitat, alături de colegii din țară, motivând inechități salariale în sistem.
