REŞIŢA – O echipă alcătuită din jucători care evoluează la C.S. Ateneu Reşiţa şi C.S. Ivana Oraviţa au susţinut duminică, la Timişoara, o partidă amicală în compania unei selecţionate a municipiului de pe Bega. Întâlnirea s-a încheiat cu scorul de 9-7, în favoarea grupării caraş-severinene, alcătuită din Nicolae Pîrvu, Nicuşor Franţ, Dumitru Stănescu şi Mihail Creşneac.
