„Nu ştiu dacă reşiţenii vor aprecia acest tip de eveniment, însă am considerat că merită încercat. Spun asta pentru că am convingerea că oricine are nevoie de o îmbrăţişare… care adesea poate face minuni. Aşa că, sâmbătă îi aştept pe toţi cei ce doresc să ia parte la această activitate“, ne-a spus Rebeca. Adolescenta îşi doreşte ca pe viitor să mai organizeze astfel de manifestări la Reşiţa.
Anca Preda


