Joi, 11 octombrie, de la ora 10.00, Ioan Anton Paulescu, prefectul judeţului Caraş-Severin, se va întâlni cu petenţii din comuna Băuţari, iar de la ora 12.00, cu cei din comuna Marga.
Întrevederile vor avea loc la sediile celor două primării. Înscrierile pentru audienţe vor fi făcute în dimineaţa aceleiaşi zile, la secretarii primăriilor, în baza unui memoriu de probleme prezentat de solicitanţi.
La Prefectură, programul audienţelor nu se modifică. Cetăţenii pot fi audiaţi în fiecare zi de marţi, începând de la ora 9.00, transmite Biroul de presă.
Oana Copocean
