In Elevii resiteni, premiati la arte plastice 27 iunie 2011, 08:42 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Cu această ocazie, echipajul de la Palatul Copiilor din Reşiţa a obţinut premiul al II-lea la secţiunea pictură, iar elevii Ricarda Radu, în vârstă de opt ani, şi Beatrice Secrieru, de 11 ani, au ocupat locul II, respectiv III. 0