In Accidentata pe zebra 27 iunie 2011, 07:54 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email În urma coliziunii, femeia a suferit câteva răni, fiind transportată cu ambulanţa la Spitalul judeţean Reşiţa, pentru investigaţii amănunţite. Vom reveni cu amănunte. 0