La recent încheiatele Campionate Naţionale de 50 km marş, echipa de seniori de la CSM-Murariu Reşiţa, alcătuită din Narcis Mihăilă, Marius Cocioran, Atila Balog şi Florin Moise a urcat pe cea mai înaltă treaptă a podiumului, obţinând titlul de campioană naţională.
De asemenea, Narcis Mihăilă a devenit vicecampion de tineret.
Din păcate, Marius Cocioran a fost nevoit să abandoneze, după ce a leşinat în timpul desfăşurării probei de 50 km marş.
