In Festival 19 octombrie 2007, 04:31 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Festivalul a ajuns la a X-a ediţie. Va fi organizat un inedit concurs numit „cel mai bun băutor de răchie“.Ionel Ivaşcu 0