CARAȘ-SEVERIN – După reuşita extraordinară din proba de 800 metri de la Jocurile Mondiale ale Poliţistilor şi Pompierilor, desfăşurate la Los Angeles., unde a obţinut medalia de aur, căpitanul Cosmin Ilie continuă seria rezultatelor frumoase, informează cei de la ISU Semenic.
Șeful pompierilor caransebeșeni a obținut încă două medalii de bronz la săritura în lungime şi 100 metri. „Urmează triplusalt, 400 metri individual şi ștafeta de 4×400 metri. Mult succes în continuare! Până acum, 3 probe – 3 medalii! Felicitări, domnule căpitan!”, notează cei de la ISU Semenic pe pagina de Facebook a instituției.
Foto: Facebook ISU Semenic
