In Nu e dorit la UTA 23 octombrie 2007, 11:22 AM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Jucătorul a declarat că ar dori să vină la Arad, căci mai are de dat multe pentru UTA. Sandu Ion, însă, nu agrează revenirea lui Apostu la echipă. L.S. 0