In Jandarmii luaţi la ochi 7 octombrie 2007, 11:56 AM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Alesul a susţinut faptul că legea nu prevede ca jandarmii să facă parte din această instituţie, dar că aceasta nu poate fi decât o omisiune din partea legiuitorului, care ar putea fi corectată la nivel judeţean. A.B. 0