“Am primit aprobare din partea municipalitatii si cat de curand il vom deschide”, a declarat pentru Cancan stelistul Marius Smarandescu, fratele lui Catalin si presedinte al PNG Timis.
Cristi Brancovan, unul din liderii de galerie de la Poli, a declarat: “A mai incercat el, mai demult, cu un fel de magazin Steaua in alta zona si nu a mers, a dat faliment in cateva zile. Sigur ca omul trebuie sa isi faca meseria, sa mai smulga niste bani de la Jiji. Daca cumva se aduna un numar relativ mare de suporteri ai Stelei, probabil ca vom discuta putin cu ei, poate ii urmarim, dar, oricum, nu vom spune la ziar ce avem de gand sa facem. Nu suntem naivi. Dar, repet, nu cred intr-o asemenea reusita”, a spus acesta.
