„Cred că aţi făcut un lucru minunat şi sper din suflet să aveţi parte de cea mai importantă dintre aprecieri, cea a studenţilor dumneavoastră. Când văd cât timp şi energie se cheltuieşte în ţara asta ca să dezbatem nimicuri sau chiar nimic, o realizare ca a dumneavoastră e ca o gură de curaj”.
D.S.
