In „Şi pe ei îi iubim” 22 octombrie 2007, 09:06 AM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Acţiunea se înscrie într -o serie mai largă, derulată sun sloganul „Şi pe ei îi iubim”. Cristina Ghilea 0