REȘIȚA – …viaţa e aici. Că dimineaţa cafeaua trebuie savurată fără grabă şi fără ca aburii ei să se piardă printre frământări. Aş vrea să înţelegem că în multe din ceea ce ni se întâmplă avem o influenţă mică şi că mereu lumina şi umbrele se împletesc, ne pândesc şi ni se arată deopotrivă. Aş vrea să înţelegem că, deşi unii suntem ascunşi în trupuri aparent puternice, toţi suntem fragili!

Tag