In Sculptura si cuvinte 21 iunie 2011, 09:01 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Sâmbătă 25 iunie 2011, de la ora 18.00, în aceeaşi locaţie se va desfăşura cea de-a X-a ediţie a Festivalului Naţional de Epigramă. Cele două evenimente sunt organizate de Primăria Caransebeş şi Casa de Cultură „George Suru“. Nina Curiţa 0