Caraş-Severin, Romania

REȘIȚA – Antrenorul Dorinel Munteanu a stabilit programul de pregătire și amicalele pe care le va disputa CSM Reșița în această perioadă!

„De la primul antrenament lipsesc motivat unii jucători pe care i-am transferat, adică sunt în litigii cu alte cluburi. Ne vom antrena toată săptămâna la baza sportivă din Valea Domanului, până duminică. Din data de 29 iunie și până pe 12 iulie vom avea cantonamentul de vară la Vatra Dornei. Vom întâlni în perioada de pregătire formațiile din Suceava, Bistrița și Dumbrăvița. După data de 12 iulie ne vom întoarce la Reșița, unde ne vom pregăti în continuare pentru startul campionatului. Îmi doresc să am în perioada de cantonament aproximativ 90% din lotul cu care vom aborda noul sezon al Ligii 2.”, a declarat Dorinel Munteanu.

JCS-Ștefan Moraru

Adaugă comentariu