In Două luni la dispoziţie 15 octombrie 2007, 04:49 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Termenul limită de cumpărare cu aceste bonuri valorice este 15 decembrie, după care îşi pierd valabilitatea şi trebuie restituite. Sătenii pot cumpăra seminţe, îngrăşăminte, erbicide, pesticide, fără să depăşească termenul.Ionel Ivaşcu 0