In Vrea bani de la UDMR 8 octombrie 2007, 03:00 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Chiar dacă a spus că arădenii trebuie să lupte pentru „libertatea” lor, adică pentru descentralizare, edilul şef al Aradului a adăugat că „ armonia noastră merită ca aceşti bani să vină de la Bucureşti”. S.T. 0