In În teritoriu 11 octombrie 2007, 04:49 PM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Conform declaraţiei preşedintelui PRM Arad, senatorul Aurel Ardelean, toate şedinţele Biroului Executiv Judeţean vor fi ţinute în judeţ, pentru următoarea fiind aleasă Pecica. S.T. 0