In Protecţia mediului 10 octombrie 2007, 10:28 AM 1 minut de citire Share Share on Facebook Share on Twitter Email Propunerea prezentată de ministrul de resort vizează transferul agenţiilor locale pentru protecţia mediului sub autoritatea consiliilor judeţene. T.M. 0